Kjo është zgjidhja e duhur për të qetësuar dhimbjet e fytit

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 08.01.2023, 22:36

Dhimbja e fytit përveçse e dhimbshme mund të jetë dhe shumë bezdisëse. Është e vështirë të gëlltitesh, nëse kolliteni ndjeni më shumë dhimbje, dhe e vetmja gjë për të cilën mund të mendoni është që ta bëni atë ndjenjën sikur ju ka mbetur diçka në fyt, të largohet.

Zgjidhja e duhur për të qetësuar dhimbjet e fytit është Tanflex Tanflex, spray për fyt, është alternativa më e mirë për të eleminuar në mënyrë të menjëhershme dhe efektive dhimbjet, inflamacionin dhe skuqjen e fytit. Tanflex, ofron efekt të shpejtë anti-inflamator që në përdorimin e parë, duke lehtësuar direkt: Vështirësinë në gëlltitje, dhimbjen, skuqjen, tharjen dhe edemën e fytit tuaj! Tanflex vjen me një ambalazhim të përshtatshëm për ta pasur gjithmonë me vete, lehtësisht i përdorshëm, me një shije fantastike dhe aromë mente të ëmbël. I përshatshëm për të gjithë anëtaret e familjes, sidomos për femijët, minimizon nevojën për përdorimin e antibiotikëve.

Çlirohuni nga dhimbjet e fytit me Tanflex!

Prodhuar nga AbdiIbrahim, kompania Nr. 1 në Turqi E gjeni në çdo farmaci.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit