Arrestohet 42- vjeçari, vodhi televizorin dhe kompjuterin në një objekt në Qerret

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 08.01.2023, 15:29

Policia ka arrestuar një 42-vjeçar pasi akuzohet se ka vjedhur një televizor dhe një njësi kompjuterike në një objekt në fshatin Qerret. Policia e Tiranës njofton se deri në gjysmën e ditës së sotme kanë arrestuar edhe tre persona të tjerë të cilët janë kapur duke drejtuar mjetet pa leje dhe në gjendje të dehur.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kavajë arrestuan shtetasin B. M., 42 vjeç, banues në Kavajë, pasi dyshohet se ka vjedhur një televizor dhe një njësi kompjuterike, në një objekt në fshatin Qerret. Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan shtetasit: – A. O., 23 vjeç, E. T., 18 vjeç, të dy banues në Tiranë, pasi u kapën duke drejtuar automjetet përkatëse, pa leje drejtimi; – S. Z., 37 vjeç, N. Q., 33 vjeç, B. S., 36 vjeç, të tre banues në Tiranë, M. K., 35 vjeç, banues në Kosovë, pasi u kapën duke drejtuar automjetet përkatëse, në gjendje të dehur; – A. S., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi u kap duke drejtuar motomjetin, pa leje drejtimi", njofton policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit