FOTOT/ 13 muaj pas abortit, këngëtarja e famshme sërish shtatzënë

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 07.01.2023, 19:53

Këngëtarja 34-vjeçare Jessie J është në pritje të ëmbël.

Lajmi është bërë i ditur nga Daily mail, ku teksa i publikon fotot kujton se kjo shtatzënie e saj vjen 13 muaj pas abortit.

Pas publikimit të lajmit të shtatzënisë Jessie shtoi: “Jam shumë e lumtur dhe jam shumë mirënjohëse për dashurinë e të gjithëve.”

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit