68-vjeçari i jep fund jetës me armën e gjahut në Fier

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 07.01.2023, 15:54

Sot në Fier një 68-vjeçar me iniciale S.M, i ka dhënë fund jetës ku dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij, teksa ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Informacioni paraprak i policisë:

Rreth orës 14:40, në lagjen “Apollonia”, Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij, shtetasi S. M., 68 vjeç. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit