I shtrirë në trotuar, gjendet i pajetë një person te ‘Qytet Studenti’

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 05.01.2023, 14:00

Është gjetur pa shenja jete në mes të rrugës te 'Qytet Studenti' një person ende i paidentifikuar. I ndjeri është gjetur i shtrirë në trotuar dhe është një i moshuar.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur mirëpo dyshohet se i moshuari mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Lidhur me ngjarjen pritet njoftimi i policisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit