E FUNDIT/ I dënuari vdes në burgun e Shënkollit

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 05.01.2023, 13:33

Një i dënuar në burgun ëe Shënkollit ka mbërritur i pajetë në spitalin e Lezhës. Mësohet se ai ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Thuhet se ai vuante nga disa probleme shëndetësore. Viktima është rreth 60 vjeç.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit