E fundit! Zjarr në një biznes në Elbasan

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 05.01.2023, 10:26

Një zjarr ka përfshirë një biznes në Elbasan. Flakët mësohet se janë të përmasave të mëdha.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ndërkohë që nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit.

Zjarri ka rënë në një fabrikë sfungjeri, në lagjen Katund i Ri, teksa në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset të cilët po punojnë për shuarjen e zjarrit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit