30-vjeçarja stërvitet me mbathje në palestër: S’më plas fare ç’a mendojnë njerëzit!

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04.01.2023, 07:32

Të gjithë duhet të stërviten me rroba të rehatshme në palestër dhe ato që frekuentojnë palestrën pohojnë se një vajzë po i bën të mos ndihen rehat për shkak të veshjeve të saj zbuluese.

Përdoruesja e TikTok Sarah Caus poston rregullisht stërvitjet e saj në internet. Megjithatë, nuk është rutina e saj ajo që i bën njerëzit të flasin, por vithet e saj të sheshta.

Në një klip të parë mbi 4.3 milion herë ajo duket e veshur me një bluzë të vogël të zezë dhe funde të shkurtër jeshil, dhe filmon veten duke ecur në shkallët e palestrës. Caus shpesh stërvitet me mbathje të shkurtra dhe videot e saj grumbullojnë mijëra komente nga njerëz të shokuar nga zgjedhjet e saj për veshjen.

“Sinqerisht. Trego pak klas”,- i komentoi një grua.

Dikush tjetër e pyeti me shaka, "A po shkon në plazh?"

Përdorues të tjerë u tallën me zgjedhjen e veshjes së vajzës, duke i thënë se ishte veshur në atë mënyrë thjesht për vëmendje. Të tjerë vunë në dyshim kodin e veshjes së palestrës.

Megjithatë vajza ka deklaruar se nuk i intereson mendimi i njerëzve për sa kohë ndihet rehat.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit