Shokon Getinjo: 11 mijë euro më kushtojnë vetëm syzet!

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 03.01.2023, 17:16

Getinjo, i cili është bërë pjesë e Big Brother Vip Kosova herë pas here ka tërhequr vëmendjen e publikit me deklaratat e tij.

Këtë herë jemi shokuar me paratë që ai shpenzon për gjërat që blen.

11 mijë franga zviceriane ( që janë afërsisht 11 mijë euro) kushtojnë një palë syze të tij.

“11 mijë franga syze kam blerë dhe as nuk e di ku i kam”, dëgjohet të thotë reperi në një bisedë me banorë të tjerë të cilët duken të habitur nga ky veprim i Getinjos.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit