Dua Lipa uron e veshur me fustan të çarë tek vithet: Gëzuar Vitin e Ri!

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02.01.2023, 20:57

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht ka uruar Vitin e Ri. Ajo çfarë ka rënë në sy në postimin e saj në Instagram ka qenë fustani i çarë pas tek vithet që i vinte në pah mbathjet e bardha.

Këngëtarja e cila cilësohet si ikonë mode ka habitur këtë radhë për festa me paraqitjen e guximshme. "2023, Gëzuar Vitin e Ri! Ju uroj paqe, dashuri, shëndet dhe lumturi për këtë vit në vazhdim.", shkruan ajo në Instagram.

Së fundmi lajmi më i bujshëm që po qarkullon për Lipën është ndërtimi i një rezidence në Sarandë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit