Sot, në familjen e Anri Kashikut! Shqiptarët e votuan si “Heroi i Vitit 2022”

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.01.2023, 17:26
Sot, ishim në familjen e Anri Kashikut, të riut nga Durrësi, i cili u votua nga shqiptarët, si "Heroi i Vitit 2022". Anri, sot nuk jeton më, pasi humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar vëllain e vogël dhe shokun e tij.
Fatkeqësisht, pas këtij heroizmi, Anri nuk ia doli të mbijetonte vetë.
Familja e Anrit e priti me lot në sy këtë vlerësim të bërë nga shqiptarët dhe falenderon këdo, që ka menduar se "Heroi i Vitit" i takonte djalit të tyre.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit