Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, shoferi i dehur përplas tre makina

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 02.01.2023, 16:02

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd ku në aksiden janë përfshirë katër automjete, fatmirësisht të aksidentuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet me dije se shkak i këtij aksidenti është bërë një drejtues mjeti në gjendje të dehur, i cili ka përplasur tre makina të tjera.

Mësohet se të aksidentuarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërsa shoferi i dehur është shoqëruar në komisariat për të vijuar procedurat e mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit