Tiranë/ 58-vjeçari kishte dalë tek sheshi “Skënderbej”, ndihet keq dhe më pas vdes në spital

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.01.2023, 13:56

Një 58-vjeçar ka humbur jetën në spital, pak pas mesnate pasi është ndjerë keq në sheshin "Skënderbej".

Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 00:05, në sheshin "Skënderbej", nuk është ndjerë mirë dhe është transportuar në spital shtetasi G. O, ku më pas ka ndërruar jetë si pasojë e arrestit kardiak.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit