Plagoset një grua në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.01.2023, 12:42

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është goditur nga një plumb bredharak.

Në raportin 24 orësh thuhet se viktima është dërguar për trajtim në QKUK.

“LËNDIM I LEHTË TRUPOR/Prishtinë 01.01.2023 – 00:45. Është raportuar se nga një plumb bredharak është goditur viktima femër kosovare e cila është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.

Rasti është duke u hetuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit