Aksident i rëndë në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.01.2023, 09:46

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Qytetari Vehnar Isufi ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes dhe ka shkruar na Facebook se njëri shofer ka mbetur brenda veturës dhe i njëjti është larguar nga aty me ndihmën e zjarrfikësve.

Sipas tij, deri te aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit