Dhurata juaj e fundvitit nga DigitAlb

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.12.2022, 13:59

Në periudhën më të bukur të vitit, DigitAlb ju fton të përjetoni festat më përrallore në çdo kanal të platformës. Një larmi programesh tepër argëtuese për të gjitha moshat, së bashku me kampionatet sportive më të forta të planetit, si edhe gjithçka tjetër për ti bërë festat tuaja sa më të bukura.

No description available.

Me ofertën festive të fundvitit, përfitoni tashmë ulje fantastike çmimesh për çdo abonim 12 mujor. Gjithçka që ofron bota e madhe e televizionit, në çdo moment, kudo ku ndodheni, e përfitoni me çmimet më të mira. Ndaj nxitoni të bëni përzgjedhjen tuaj midis paketave të abonimit në DigitAlb:

No description available.

 • Paketa Premium me ulje deri në 7,500 Lekë, bashkë me Kanalet Big Brother VIP Falas.
 • Paketa Fillestare për vetëm 6,900 Lekë, dhe Kanalet Big Brother VIP për vetëm 1,900 Lekë.
 • Paketa Familjare duke nisur nga 9,400 Lekë, dhe Kanalet Big Brother VIP për vetëm 1,900 Lekë.
 • Paketa Premium OTT për vetëm 17,400 Lekë, bashkë me Kanalet Big Brother VIP Falas.

No description available.

Për të gjithë abonentët e rinj, DigitAlb dhuron falas dekoderin Zaper, Tokësor ose Satelitor, si dhe flyBOX me 50% ulje. Kjo është oferta më bujare e vitit, e vlefshme deri më 31 Dhjetor në të gjitha pikat e shitjes DigitAlb, si edhe online në www.digitalb.al.

No description available.

Në këtë larmi zgjedhjesh do të keni mundësi që përmes TV Aplikacionit, ta ndiqni DigitAlb nga çdo vend i botës, Shqipëri, Kosovë, Europë, Amerikë, Kanada e kudo ku ka shqiptarë. Me qindra kanale televizive LIVE, dhe përmes teknologjisë Catch Up TV mund ti riktheheni porgramit tuaj të preferuar deri në 24 orë pas.

Shfletoni katalogun e pasur “Video On Demand”, me mbi 10,000 tituj filmash e serialesh me cilësinë më maksimale të zërit dhe figurës.

Shkarkoni TV Aplikacionin DigitAlb në televizorin tuaj, dhe përfitoni nga oferta festive 1 VIT PREMIUM OTT për vetëm 17,400 Lekë, bashkë me dy kanalet Big Brother VIP FALAS.

DigitAlb, pjesë e familjes!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
PERSONAZHI I VITIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Anri Kashiku
  Anri Kashiku është heroi, vetëm 18 vjeç, i cili humbi jetën në det, pasi u fut të shpëtonte vëllain dhe shokun e tij. Pasi arriti t’i shpëtonte këta, ai nuk mundi të dilte në breg, duke humbur jetën tragjikisht.
  Granit Xhaka
  Granit Xhaka ishte kryefjala e Botërorit në Katar, përsa i përket shqiptarëve, pasi futbollisti me origjinë shqiptare, që luan për Zvicrën, mbrojti mirë veten dhe origjinën e tij, në sfidën me Serbinë. Reagimi i tij në atë ndeshje u shpërnda, pothuajse nga të gjithë shqiptarët dhe fitorja e Zvicrës derdhi në rrugët e shumë qyteteteve të Europës mijëra shqiptarë.
  Marin Mema
  Marin Mema, gazetari patritot, i cili dita-ditës, jo vetëm raporton, por ‘lufton’ për të vërtetën e historisë shqiptare. Gjithashtu, ai është një nga emrat, që ka bërë shumë për të prekurit nga tërmeti.
  Elvis Naçi
  Elvis Naçi, imami bamirës, i cili çdo vit bën shumë më shumë për shqiptarët, duke i ardhur në ndihmë me fondacionin e tij. Finalizimi i banesave për të prekurit nga tërmeti në Thumanë, është vetëm një nga veprat e mira, por janë me qindra raste, për të cilat ai angazhohet personalisht për t’i ndihmuar.
  Luiza Gega
  Luiza Gega, atletja shqiptare, e cila krenoi gjithë kombin, duke u bërë kampione e Europës në garat e atletikës për 3 mijë metra. Pas garës ajo mbajti gjatë gjithë kohës flamurin kuqezi, duke i treguar Europës se Shqipëria ka potencial të madh.
  Robert Neçaj
  Robert Neçaj, roja bregdetare, i cili, pasi shpëtoi motër e vëlla, pati lëndime të rënda për veten. Ai qëndroi disa ditë në spital, për t’u rikuperuar.
  Kevin Qoku
  Kevin Qoku, 11-vjeçari, i cili sakrifikon fëmijërinë e tij, duke punuar sadopak për të siguruar para për librat e shkollës dhe familjen e tij. Kevin u zgjodh nga shqiptarët Heroi i Muajit Gusht, si heroi i vetvetes dhe familjes duke dhënë shembullin e sakrificës dhe punës së ndershme për të arritur qëllimet në jetë.
  Fogerti
  Fogerti, heroi i muajit Shtator, është djali që nxorri nga makina të aksidentuarin në zonën e Selitës, në Tiranë. Ai nuk u mendua dy herë për të hequr xhamin e përparmë dhe për të nxjerrë nga automjeti burrin, që kishte marrë goditje në kokë.
  Aleks Vishaj
  Aleks Vishaj, i riu emigrant, i cili u shpall heroi i muajit Tetor nga shqiptarët. Ai mblodhi më shumë se 300 mijë euro për të shpëtuar jetën e një 20-vjeçari shkodran, i cili ishte aksidentuar, ditë më parë me makinë. Vishaj ka qëndruar 33 orë zgjuar për të arritur këtë shifër nga dhuratat në Tik-Tok.
  Rabie Koçi
  Rabie Koçi, heroina e muajit Nëntor, zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Nënë Fatimeja
  Nënë Fatimeja, heroina e muajit Dhjetor, e cila, pas humbjes së vajzës, ia dedikon jetën e saj përkujdesjes për qentë dhe macet e rrugës. Ajo ushqen dhe kujdeset per dhjetra qenë edhe mace. Pavarësisht, terrorit të policisë për t’i larguar nga banesa, ajo ende vazhdon të mbledhë ushqim për qentë dhe macet.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit