26-vjeçaren e lë i dashuri: Nuk i pëlqejnë operacionet e mia plastike, më do natyrale

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17.12.2022, 23:43

Një vajzë ka zbuluar se i dashuri i saj u nda me të pasi zbuloi se ajo kishte bërë një operacion plastik shumë kohë përpara se të dy të takoheshin.

26-vjeçarja në një postim në rrjetet sociale tregoi për reagimin tepër negativ të të dashurit të saj ndaj operacionit të saj plastik.

26-vjeçarja, e cila ka bërë ndërhyrje në hundë dhe gjoks tha se i dashuri i saj 25-vjeçar doli nga dhoma pasi mësoi për operacionet e saj dhe i tha asaj se ai duhej të 'rishqyrtonte' marrëdhënien.

Ajo tha se kur ishte 22 vjeç, bëri një ndërhyrje në hundë, sepse kishte thyer hundën disa herë si fëmijë dhe shtoi se ajo gjithashtu i është nënshtruar një zmadhimi të gjoksit, duke thënë se ishte një 'pasiguri' e saj.

Kur isha 22 vjeç, bëra një ndërhyrje në hundë pasi e kisha thyer hundën dy herë si fëmijë. Më pas, në moshën 23-vjeçare, bëra një zmadhim të gjoksit. Këto ishin pasiguri gjatë gjithë jetës për të cilat unë u ngacmova dhe ishte me të vërtetë lehtësuese t'i realizoja ato.

Të dashurin Max e kam takuar përmes një shoku dhe gjërat kanë qenë të shkëlqyera. Mbrëmë unë i tregova një foto të vjetër të pushimeve ku isha me bikini dhe gjoksi im dukej. Max më hodhi një vështrim në atë moment dhe tha se gratë që bëjnë implante ose operacione të tjera janë një pengesë e madhe për shumicën e djemve, dhe se burrat preferojnë gjërat natyrale më shumë sesa dy “tullumbace” plastike. Pas kësaj ai heshti dhe u largua. Në një mesazh më tha se duhet ta rimendojë lidhjen me mua por ende nuk më ka shkruar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
PERSONAZHI I VITIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Anri Kashiku
  Anri Kashiku është heroi, vetëm 18 vjeç, i cili humbi jetën në det, pasi u fut të shpëtonte vëllain dhe shokun e tij. Pasi arriti t’i shpëtonte këta, ai nuk mundi të dilte në breg, duke humbur jetën tragjikisht.
  Granit Xhaka
  Granit Xhaka ishte kryefjala e Botërorit në Katar, përsa i përket shqiptarëve, pasi futbollisti me origjinë shqiptare, që luan për Zvicrën, mbrojti mirë veten dhe origjinën e tij, në sfidën me Serbinë. Reagimi i tij në atë ndeshje u shpërnda, pothuajse nga të gjithë shqiptarët dhe fitorja e Zvicrës derdhi në rrugët e shumë qyteteteve të Europës mijëra shqiptarë.
  Marin Mema
  Marin Mema, gazetari patritot, i cili dita-ditës, jo vetëm raporton, por ‘lufton’ për të vërtetën e historisë shqiptare. Gjithashtu, ai është një nga emrat, që ka bërë shumë për të prekurit nga tërmeti.
  Elvis Naçi
  Elvis Naçi, imami bamirës, i cili çdo vit bën shumë më shumë për shqiptarët, duke i ardhur në ndihmë me fondacionin e tij. Finalizimi i banesave për të prekurit nga tërmeti në Thumanë, është vetëm një nga veprat e mira, por janë me qindra raste, për të cilat ai angazhohet personalisht për t’i ndihmuar.
  Luiza Gega
  Luiza Gega, atletja shqiptare, e cila krenoi gjithë kombin, duke u bërë kampione e Europës në garat e atletikës për 3 mijë metra. Pas garës ajo mbajti gjatë gjithë kohës flamurin kuqezi, duke i treguar Europës se Shqipëria ka potencial të madh.
  Robert Neçaj
  Robert Neçaj, roja bregdetare, i cili, pasi shpëtoi motër e vëlla, pati lëndime të rënda për veten. Ai qëndroi disa ditë në spital, për t’u rikuperuar.
  Kevin Qoku
  Kevin Qoku, 11-vjeçari, i cili sakrifikon fëmijërinë e tij, duke punuar sadopak për të siguruar para për librat e shkollës dhe familjen e tij. Kevin u zgjodh nga shqiptarët Heroi i Muajit Gusht, si heroi i vetvetes dhe familjes duke dhënë shembullin e sakrificës dhe punës së ndershme për të arritur qëllimet në jetë.
  Fogerti
  Fogerti, heroi i muajit Shtator, është djali që nxorri nga makina të aksidentuarin në zonën e Selitës, në Tiranë. Ai nuk u mendua dy herë për të hequr xhamin e përparmë dhe për të nxjerrë nga automjeti burrin, që kishte marrë goditje në kokë.
  Aleks Vishaj
  Aleks Vishaj, i riu emigrant, i cili u shpall heroi i muajit Tetor nga shqiptarët. Ai mblodhi më shumë se 300 mijë euro për të shpëtuar jetën e një 20-vjeçari shkodran, i cili ishte aksidentuar, ditë më parë me makinë. Vishaj ka qëndruar 33 orë zgjuar për të arritur këtë shifër nga dhuratat në Tik-Tok.
  Rabie Koçi
  Rabie Koçi, heroina e muajit Nëntor, zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Nënë Fatimeja
  Nënë Fatimeja, heroina e muajit Dhjetor, e cila, pas humbjes së vajzës, ia dedikon jetën e saj përkujdesjes për qentë dhe macet e rrugës. Ajo ushqen dhe kujdeset per dhjetra qenë edhe mace. Pavarësisht, terrorit të policisë për t’i larguar nga banesa, ajo ende vazhdon të mbledhë ushqim për qentë dhe macet.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit