Vetëm 21-vjeç/ Aksidenti tragjik i merr jetën kamarieres më të njohur në Tik-Tok

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.12.2022, 13:34

Ajo ishte një nga vajzat më të njohura në rrjetin social Tik-Tok, pasi punonte në restorantin, ku kamarieret visheshin me veshje provokuese. Bëhet fjalë për 21-vjeçaren Ali Spice, e cila ka gjetur vdekjen në një aksident tragjik.

Lajmi është konfirmuar nga një shoqja e viktimës, e cila ka shprehur dhimbjen e madhe në rrjetet sociale.

Jam zemër-thyer, nuk e mendoni dot se si ndihem tani. Ali, ti ishe një nga shpirtrat më të gjallë, më të bukur, që kam njohur ndonjëherë” -shkruan ajo në rrjetin e saj social instagram.

Siç raporton The Sun, policia e Floridës nuk ka bërë ende të ditura informacione për aksidentin dhe nuk ka zbuluar nëse ka pasur apo jo viktima të tjera.

Postimi i fundit i 21-vjeçares në Instagram ishte më 4 dhjetor, ku shfaqej duke pozuar me pantallona të shkurtra të kuqe.

Llogaria e TikTok është bllokuar për një arsye ende të panjohura pas vdekjes së saj. Megjithatë, kanali i saj në YouTube është ende aktiv dhe janë pamjet kur ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 21.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Adoleshenti në semafor
  Kandidati i parë është adoleshenti , i cili, vrapoi në mes të semaforit të kuq, për të ndihmuar një grua, që mezi tërhiqte një karrocë dore. Ai e pa që ajo ishte në vështirësi dhe se jeshilja ishte hapur për makinat dhe vrapoi që ta ndihmonte.
  I riu nga Tirana
  Kandidati i dytë, është i riu, zemërgjerë dhe shumë fisnik, i cili ndaloi menjëherë, sapo pa që një qytetar nuk po ndihej mirë në rrugë. Shumë të tjerë kishin kaluar dhe e kishin parë, por vetëm ai ndaloi dhe priti aty derisa erdhi ambulanca.
  Studentja që diplomohet
  Kandidatja e tretë është studentja e universitetit Bujqësor, e cila u diplomua me rezultate të shkëlqyera, por preku të gjithë me dedikimin e saj për nënën, që sot nuk jeton më. Ajo tregon mes lotësh se gjithë ecurinë e saj akademike, ia dedikon nënës, që nuk e pa duke veshur uniformën e diplomimit.
  Ultrasit e ekipit të vllaznisë
  Kandidatët e katërt janë Ultrasit e vllaznisë. Ata nuk ngurruan të shprehin gatishmërinë e tyre, për të dalë në ndihmë të banorëve që u përmbytën në ditët me reshje shiu. Ata dolën krah forcave të emergjencave civile dhe atyre ushtarake.
  Gruaja fisnike, që shet misra
  Kandidatja e pestë është zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Vajza zemërgjerë
  Kandidatja e gjashtë është vajza, e cila, me anë të një provokimi pozitiv, arriti të nxirrte anën fisnike, të qytetarëve të thjeshtë në Shqipëri. Ajo shpërbleu me 50 mijë lekë gruan që shet misra, e cila nuk ngurroi ta ndihmonte ata me paratë e urbanit, që supozohej se nuk i kishte.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit