Deputeti gjerman braktis familjen dhe nis bashkëjetesën me yllin e pornografisë

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 10.12.2022, 11:16

Një deputet në Gjermani ka shkaktuar zemërim te qytetarët, pasi braktisi familjen e tij për të filluar një jetë të re me ish të dashurën e tij.

Hagen Reinhold, 44 vjeç, është anëtar i Partisë Demokratike të Lirë (FDP), pjesë e koalicionit aktual qeverisës të Gjermanisë dhe ka qenë deputet në detyrë që nga viti 2017.

Ai ishte i martuar me 51-vjeçaren Karoline Preisler, edhe kjo deputete e së njëjtës parti politike, për 16 vjet. E dashura e tij e re është Annina Semmelhaack, e cila, me pseudonimin Annina Ucatis, shfaqej në filma porno ku u bë e njohur për gjoksin e saj të madh.

Ucatis, 43 vjeç, tani shpreson të kandidojë për FDP në zgjedhjet lokale vitin e ardhshëm dhe filloi të marrë pjesë në seancat e mentorimit me Reinhold, nga ku mori jetë dhe u zhvillua shpejt marrëdhënia e tyre, raporton Daily Mail.

E diplomuarja e ekonomisë ishte e martuar më parë me manjatin e pasurive të paluajtshme milioner Theodor Semmelhaack, 65 vjeç dhe drejtonte agjencinë e tij të pasurive të paluajtshme, Holsteiner Grund & Boden.

Nga ana tjetër Preisler, ish gruaja e deputetit, ka reaguar përmes një shënimi në Twitter. Ajo shkruan: “Muajt e fundit kanë qenë të vështirë për mua. Pas vitesh lidhje me Hagen Reinhold dhe politikës në Mecklenburg-Pomerania Perëndimore, kam diçka të re për të bërë."

Ajo tha se po kthehet në Berlin dhe madje do të heqë dorë nga puna e saj si deputete në Mecklenburg-Vorpommern, në Gjermaninë verilindore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Adoleshenti në semafor
  Kandidati i parë është adoleshenti , i cili, vrapoi në mes të semaforit të kuq, për të ndihmuar një grua, që mezi tërhiqte një karrocë dore. Ai e pa që ajo ishte në vështirësi dhe se jeshilja ishte hapur për makinat dhe vrapoi që ta ndihmonte.
  I riu nga Tirana
  Kandidati i dytë, është i riu, zemërgjerë dhe shumë fisnik, i cili ndaloi menjëherë, sapo pa që një qytetar nuk po ndihej mirë në rrugë. Shumë të tjerë kishin kaluar dhe e kishin parë, por vetëm ai ndaloi dhe priti aty derisa erdhi ambulanca.
  Studentja që diplomohet
  Kandidatja e tretë është studentja e universitetit Bujqësor, e cila u diplomua me rezultate të shkëlqyera, por preku të gjithë me dedikimin e saj për nënën, që sot nuk jeton më. Ajo tregon mes lotësh se gjithë ecurinë e saj akademike, ia dedikon nënës, që nuk e pa duke veshur uniformën e diplomimit.
  Ultrasit e ekipit të vllaznisë
  Kandidatët e katërt janë Ultrasit e vllaznisë. Ata nuk ngurruan të shprehin gatishmërinë e tyre, për të dalë në ndihmë të banorëve që u përmbytën në ditët me reshje shiu. Ata dolën krah forcave të emergjencave civile dhe atyre ushtarake.
  Gruaja fisnike, që shet misra
  Kandidatja e pestë është zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Vajza zemërgjerë
  Kandidatja e gjashtë është vajza, e cila, me anë të një provokimi pozitiv, arriti të nxirrte anën fisnike, të qytetarëve të thjeshtë në Shqipëri. Ajo shpërbleu me 50 mijë lekë gruan që shet misra, e cila nuk ngurroi ta ndihmonte ata me paratë e urbanit, që supozohej se nuk i kishte.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit