“Unë fitoj 22,000 £ në muaj, shes ujë të ndotur të banjës dhe gromësira në shishe”

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10.12.2022, 00:08

Një ri pohon se po fiton 22 mijë paund në muaj nga shitja e gromësirave në shishe dhe ujit të ndotur të banjës në OnlyFans.

Curtis Gibbs, 25 vjeç, thotë se ai merr kërkesa të çuditshme në punën që bën duke përfshirë këtu shitjen e çorapeve të tij të vjetra.

Ai thotë se që kur u bë pjesë e OnlyFans me kohë të plotë të ardhurat e tij janë deri në 22,000 £ në muaj. Curtis tha:

Kam marrë rrezikun të lija punën time për të ndjekur OnlyFans dhe pothuajse trefishova të ardhurat e mia mujore në muajin e parë. Lista është e pafund kur bëhet fjalë për kërkesa të çuditshme. Një djalë donte që unë të pija një shishe Coca Cola, të gromisisja në një kavanoz, ta mbyllja kavanozin dhe t'ia postoja atij. Kur punoja me pakicë, paga më e lartë që do të merrja ishte 1,200 deri në 1,300 £ në muaj por me OnlyFans muaji im më i lartë deri më tani ka qenë rreth 22,000 £.

Curtis fillimisht filloi të postonte në sajtin për të rritur në vitin 2018. Por thotë se nuk filloi ta merrte seriozisht si një opsion karriere derisa u largua nga puna në nëntor 2019. Tani ai bën një jetë luksi duke shitur gromësira.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Adoleshenti në semafor
  Kandidati i parë është adoleshenti , i cili, vrapoi në mes të semaforit të kuq, për të ndihmuar një grua, që mezi tërhiqte një karrocë dore. Ai e pa që ajo ishte në vështirësi dhe se jeshilja ishte hapur për makinat dhe vrapoi që ta ndihmonte.
  I riu nga Tirana
  Kandidati i dytë, është i riu, zemërgjerë dhe shumë fisnik, i cili ndaloi menjëherë, sapo pa që një qytetar nuk po ndihej mirë në rrugë. Shumë të tjerë kishin kaluar dhe e kishin parë, por vetëm ai ndaloi dhe priti aty derisa erdhi ambulanca.
  Studentja që diplomohet
  Kandidatja e tretë është studentja e universitetit Bujqësor, e cila u diplomua me rezultate të shkëlqyera, por preku të gjithë me dedikimin e saj për nënën, që sot nuk jeton më. Ajo tregon mes lotësh se gjithë ecurinë e saj akademike, ia dedikon nënës, që nuk e pa duke veshur uniformën e diplomimit.
  Ultrasit e ekipit të vllaznisë
  Kandidatët e katërt janë Ultrasit e vllaznisë. Ata nuk ngurruan të shprehin gatishmërinë e tyre, për të dalë në ndihmë të banorëve që u përmbytën në ditët me reshje shiu. Ata dolën krah forcave të emergjencave civile dhe atyre ushtarake.
  Gruaja fisnike, që shet misra
  Kandidatja e pestë është zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Vajza zemërgjerë
  Kandidatja e gjashtë është vajza, e cila, me anë të një provokimi pozitiv, arriti të nxirrte anën fisnike, të qytetarëve të thjeshtë në Shqipëri. Ajo shpërbleu me 50 mijë lekë gruan që shet misra, e cila nuk ngurroi ta ndihmonte ata me paratë e urbanit, që supozohej se nuk i kishte.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit