Edhe 67-vjeçarja greke denoncon shqiptarin Dyrmishi: Më ndoqi, uli pantallonat dhe filloi të masturbohej

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 03.11.2022, 12:00

Dje u arrestua Spartak Dyrmishi, 45-vjeçari i kërkuar nga autoritetet greke për përdhunimin e një 34-vjeçareje dhe tentativën e abuzimit me një vajzë të re, ngjarje të ndodhura të dielën në lagjen Palaio Faliro në jug të Athinës.

Shqiptari u kap në qytetin e Vlorës teksa fshihej në një apartament me qira në qytetin bregdetar. Policët kanë hyrë nga ballkoni pasi 45-vjeçari ka refuzuar të hapë derën pas thirrjeve të vazhdueshme të forcave të rendit.

Pas ndalimit ai ka kërkuar të dërgohet në Greqi, teksa kërkesa e tij është pranuar nga autoritetet greke, të cilët e kanë vënë në mbajtje në pikën doganore të Kakavijës. Ndërkohë një 67-vjeçare shkoi në Departamentin e Policisë së Kifisisë dhe denoncoi se në gusht 2021 ishte sulmuar në Loutraki nga një burrë i panjohur që dukej si përdhunuesi i dyshuar i Palaio Faliros.

67-vjeçarja nga Kifisia foli pë Protothemën dhe përshkroi tiparet që ka parë në figurën e 45-vjeçarit shqiptar që i ka sjellë në kujtesë horrorin e përjetuar pasi në verën e vitit 2021 ishte zhveshur dhe masturbuar përballë saj.

“Pashë foton në faqe dhe fillimisht njoha llojin e trupit të tij. Pastaj njoha kokën e tij. Ai ka një kokë shumë të veçantë. Nuk e mbaj mend tatuazhin në krahun tim. Ishte ora 6 e mëngjesit kur më sulmoi dhe nuk e mbajta dot atë detaj. Më ndoqi ulu pantallonat dhe filloi të masturbohej”, thotë 67-vjeçarja.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • I riu nga Tirana
  Është i riu, i cili bëri gjestin, që jo çdokush do e bënte. Pasi pa një qytetar, që hapi pusetën në mes të rrugës për të rënë makinat, i riu e ndoqi atë, derisa e kapi dhe e paralajmëroi që të shkonte të mbyllte pusetën, pasi do e denonconte në polici. Gjesti i këtij qytetari është për t'u duartrokitur, pasi shumë e shumë të tjerë nuk do e bënin.
  Vajza që gjeti Brajanin
  Kandidatja e dytë është vajza, e cila gjeti Brajanin e vogël, që ishte larguar nga shtëpia. I mituri ishte me autizëm dhe ajo u kujdes për të derisa të mbërrinin familjarët për ta marrë.
  Erion Veliaj
  I treti, është kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Kujtojmë se Veliaj dikur ka tregtuar fiq në trotuar. Gjithsesi, ai sot gëzon shumë pasuri dhe kjo nuk e ka penguar të jetë i thjeshtë duke shtyrë një person me aftësi ndryshe, në Maratonën e Tiranës. Qytetari i cili dërgoi foton në inbox raporton se përkundrejt dëshirës së Veliajt të jetë anonim, ai dhe 30 kameramanë të tjerë kanë shkrepur fshehurazi veprimin human.
  Aleks Visha
  I katërti, është personazhi i njohur, Aleks Visha, i cili organizoi sfidën në Tik Tok, me disa persona të tjerë për të ndihmuar Klevisin, 20-vjeçarin, i cili ndodhej në gjendje kritike për jetën. Për më pak se 33 orë, ai mblodhi 300 mijë euro, duke bërë kështu të mundur dërgimin e Klevisit në një nga spitalet më të mirë në Europë.
  Mjeku human
  Kandidati i pestë është mjeku nga Kosova, i cili në xhamin e makinës, kishte vendosur numrin e tij, që personat që nuk kanë mundësi ekonomike për t’u vizituar ta kontaktojnë dhe mund t’ua ofrojë shërbimin pa pagesë. Teksti i tabelës shkruan: “Nëse keni nevojë për mjek dhe nuk keni mundësi të paguani, atëherë më ndaloni”.
  Pasagjeri në urban
  I gjashti, është i riu që reagoi ndaj dhunimit së një gruaje nga një burrë në urbanin e Kombinatit. Sipas raportimeve nga vendngjarja ai mori në mbrojtje gruan, që u shty me forcë nga një qytetar.
  17-vjeçari nga Vlora
  Kandidati i shtatë është 17-vjeçari nga Vlora, që doli në mes të rrugës dhe ndaloi makinat për të shpëtuar zogun që po përpëlitej. Ai e mori zogun dhe e dërgoi në një qendër veterinare.
  Gjimnazisti jo-servil
  Kandidati i tetë, por jo për nga rëndësia, është gjimnazisti, i cili, ndryshe nga të rinjtë e tjerë, i përplasi Ramës disa të vërteta në sy. Ai nuk ndoqi shembullin e bashkëmoshatarëve të tjerë, që në takimet me kryeministrin u servilosen, por tha disa fakte, që u duartrokitën nga të gjithë.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit