“Çmendet” Icardi! Tenton të hyjë me forcë në hotelin ku ishte Wanda Nara, ndërhyn policia

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19.10.2022, 17:52

Situata mes Mauro Icardit dhe Wanda Narës duket e tensionuar ditët e fundit. Pas deklaratës së Wandës se marrërdhënia e tyre ka marrë fund dhe se letrat e divorcit janë firmosur, Icardi po bën çmos që gjërat mes tyre t'i kthehen normalitetit.

Ai ka udhëtuar drejt Argjentinës për të takuar Wandën e cila po merret me disa projekte personale në vendin e lindjes. Por kjo vizitë nuk ka shkuar ashtu siç ai e kishte planifikuar pasi rojet e sigurisë nuk e kanë lejuar të futet në hotelin ku Wanda Nara po qëndronte.

Mediat argjentinase kanë publikuar pamjet e këtij momenti ku Mauro Icardi debaton me rojet në hyrje të hotelit. Është dashur ndërhyrja e policisë që të qetësonte situatën e krijuar. Siç raportohet, ishte vetë Wanda e cila kishte lejuar që Icardi të hynte në hotel dhe të sqaronin çdo gjë me njëri-tjetrin.

Menjëherë pas këtyre pamjeve ka reaguar edhe vetë Icardi i cili ka mohuar gjithçka por duket se pamjet tregojnë se ai ka gënjyer.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Qytetari nga Tirana
  Qytetari nga Tirana, i cili çdo ditë, shkonte në fshatrat e Tiranës dhe ushqente qentë e rrugës. Ai merrte bukë nga shtëpia dhe shkonte ua hidhte qenve, të cilët gëzonin duke tundur bishtin sapo e shihnin.
  Vajza nga Shkodra
  Vajza nga Shkodra, shitëse në një market, e cila u përball me dhunën e të moshuarit, i cili godiste pa pushim një qen, me një copë dru në dorë. Sapo pa që qeni po dhunohej, vajza ndërhyri dhe tërhoqi nga bluzja të moshuarin, që dukej që nuk do ndalej nga goditjet ndaj qenit.
  I moshuari invalid
  I moshuari invalid, i cili, rregullon rrugën e lagjes, pasi Bashkia e Tiranës i ka harruar qytetarët. Qytetari është 'hero' në komunitetin e tij. Kur askush nuk ndjen përgjegjësi, ai bën aq sa mundet vetë.
  I riu guximtar
  I riu, që pa u menduar dy herë, ndaloi makinën dhe i erdhi në ndihmë qytetarit që u aksidentua në mbikalimin e Selitës, në Tiranë, pak ditë më parë. Makina ishte pothuajse e përmbysur, kur i riu shqeu xhamin e përparmë dhe nxorri nga makina të aksidentuarin. Ai gjithashtu, qëndroi me të duke e mbështetur pas atij aksidenti të rëndë.
  Djali i pastrehë
  Djali i pastrehë në Lushnje, i cili duke mbledhur kanoçe dhe bidona në një nga koshat e plehrave, gjeti një këlysh dhe po e ushqente me atë pak bukë që kishte për vete. Pavarësisht varfërisë që ai përballej vetë, i riu lushnjar nuk e mendoi dy herë që t'i vinte në ndihmë qenushit. Madje ai e mori atë në shtëpi.
  Dy vajza zemërgjera
  Dy vajza, të cilat, panë në koshin e plehrave një burrë, që po ushqehej me ç’të gjente aty. Vajzave u erdhi keq për atë që panë dhe blenë ushqim për të.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit