Stavro në Manchester tmerron 26-vjeçaren, i dërgon foto të organit gjenital: Hajde në Angli, kam shtëpi!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 09.10.2022, 00:22

Në redaksinë e JOQ ALBANIA, shumë vajza shkruajnë për ngacmimet e turpshme të djemve në rrjetet sociale. Një shqetësim i tillë ka mbërritur edhe së fundmi, ku një 26-vjeçare, ankohet për djalin, e quajtur Stavro, i cili jeton në Angli, por që i është shqitur të resë, duke i dërguar qindra mesazhe në instagram.

Gjithashtu, ai i dërgon edhe video të organit gjenital, gjë që ka tmerruar 26-vjeçaren, që më pas i ka bërë bllok.

26-vjeçarja tregon se nuk e njeh fare Stavron, por ai i ka shkruar në Instagram dhe përpiqet ta joshë duke i thënë se jeton në Angli dhe ka shtëpi atje.

26-vjeçarja denoncon:

Pershendetje joq ! Doja te publikoja kete pedofilin ,manjakun qe me shkruan sms me dergon foto organin seksual. I paftyr ,ndyrsire cfare mban ky vend tlutem publikoje qe te ruhen vajzat e reja dhe grate nga ky manjak te kene kujdes. Te betohem jam tmerruar. Nuk ja kam iden kush eshte ky person. Me thote kam shtepi ne angli etj etj hajde tete bej kete .. hajde tete bej ate. Me dergon kshu fotosh. I bera bllok. Jam 26 vjeç, faleminderit nëse e postoni.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Qytetari nga Tirana
  Qytetari nga Tirana, i cili çdo ditë, shkonte në fshatrat e Tiranës dhe ushqente qentë e rrugës. Ai merrte bukë nga shtëpia dhe shkonte ua hidhte qenve, të cilët gëzonin duke tundur bishtin sapo e shihnin.
  Vajza nga Shkodra
  Vajza nga Shkodra, shitëse në një market, e cila u përball me dhunën e të moshuarit, i cili godiste pa pushim një qen, me një copë dru në dorë. Sapo pa që qeni po dhunohej, vajza ndërhyri dhe tërhoqi nga bluzja të moshuarin, që dukej që nuk do ndalej nga goditjet ndaj qenit.
  I moshuari invalid
  I moshuari invalid, i cili, rregullon rrugën e lagjes, pasi Bashkia e Tiranës i ka harruar qytetarët. Qytetari është 'hero' në komunitetin e tij. Kur askush nuk ndjen përgjegjësi, ai bën aq sa mundet vetë.
  I riu guximtar
  I riu, që pa u menduar dy herë, ndaloi makinën dhe i erdhi në ndihmë qytetarit që u aksidentua në mbikalimin e Selitës, në Tiranë, pak ditë më parë. Makina ishte pothuajse e përmbysur, kur i riu shqeu xhamin e përparmë dhe nxorri nga makina të aksidentuarin. Ai gjithashtu, qëndroi me të duke e mbështetur pas atij aksidenti të rëndë.
  Djali i pastrehë
  Djali i pastrehë në Lushnje, i cili duke mbledhur kanoçe dhe bidona në një nga koshat e plehrave, gjeti një këlysh dhe po e ushqente me atë pak bukë që kishte për vete. Pavarësisht varfërisë që ai përballej vetë, i riu lushnjar nuk e mendoi dy herë që t'i vinte në ndihmë qenushit. Madje ai e mori atë në shtëpi.
  Dy vajza zemërgjera
  Dy vajza, të cilat, panë në koshin e plehrave një burrë, që po ushqehej me ç’të gjente aty. Vajzave u erdhi keq për atë që panë dhe blenë ushqim për të.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit