Ultrasit e Bayernit nuk përmbahen: Kush k*rin është Barcelona!?

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 14.09.2022, 12:36

Bayerni mundi mbrëmjen e djeshme Barcelonën me rezultatin e pastër 2-0 në ndeshjen e vlefshme për grupet e Champions League.

Në një stadium të tejmbushur si "Allianz Arena" tifozët e Bayernit nuk pushuan për 90 minuta.

Atmosfera e ndezur mbizotëronte nga fillimi i ndeshjes deri në fund dhe u kthye në ferr për katalanasit.

Tifozët gjermanë janë tallur me kubin spanjoll, teksa gjatë ndeshjes kanë kënduar në kor “Kush k*rin është Barcelona”?

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit