Tentoi të dhuronte spektakël me topin, futbollisti i Interit lë nam

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 11.09.2022, 08:27

Raouls Bellonova, i cili erdhi te Interi në merkaton e verës si huazim nga skuadra e Cagliarit dje pati minuta me zikaltërit.

Trajneri Inzagi vendosi ta aktivizonte në minutën e 77-të në duelin ndaj Torinos, që zikaltërit fituan me rezultatin 1-0.

Mbrojtësi italian u bë protagonist i një momenti qesharak.

Teksa tentoi të dhuronte “show”, Bellanova, u rrëzua me këmbët e tij, duke zhgënjyer totalisht.

Gjithsesi, ai u përpoq të ngrihej menjëherë për të marrë topin në zotërim.

Ky moment është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, teksa nuk munguan komentet tallëse ndaj tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit