Shtatori vjen me super oferta pushimesh

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 10.09.2022, 16:19

Zgjatni kënaqësinë tuaj verore në vendin e përsosur të pushimeve dhe përfitoni një ofertë ekskluzive për muajin shtator!

Shijoni qëndrimin më të mirë familjar me dhomën extra falas, lodra për fëmijë dhe një mori detajesh të veçanta në zemër të Budvës, mes peizazheve të bukura në Dukley Gardens.

Zbuloni këtë kompleks rezidencial me pesë yje buzë detit, vendndodhjen turistike të lakmueshme në Mal të Zi, që krenohet me rezidencat me pesë yje buzë plazhit dhe një hotel butik me pamje mahnitëse të qytetit të vjetër të Budvës dhe ishullit të Shën Nikollës, si dhe shërbime dhe lehtësira unike që përfshijnë : marina luksoze e jahteve, plazh privat, ngrënie private, pishinë me ngrohje infinity, klub për fëmijë, qendra krijuese "Open HeArt Studio", studio Wellness me pilates dhe palestër, klinikë dentare private dhe një vend për të rimbushur me të vërtetë veten.

Ofertë speciale për lexuesit dhe ndjekësit e JOQ

Rezervoni rezidenca me dy dhoma gjumi me çmimin e rezidencave me një dhomë gjumi ose rezidenca me tre dhoma gjumi me çmimin e rezidencave me dy dhoma gjumi.

Oferta përfshin:

 • Upgrade i garantuar – dhomë shtesë
 • Pije për mirëseardhje
 • Mëngjesi i përditshëm
 • Shezlonget në një nga plazhet dhe restorantet tona private
 • Akese në pishinën e hapur Infinity
 • Akses në Harmonia Wellbeing nga Dukley
 • Varkë me taksi falas për në Dukley Marina në qytetin e vjetër
 • Aksesi falas në Kids Playroom për të vegjlit tuaj

Ju do të kualifikoheni për këtë ofertë nëse përmendni kodin e rezervimit September Offer sapo të telefononi +382 69 17 00 01 ose shkruani në [email protected] për të rezervuar qëndrimin tuaj të përsosur!

Në Dukley ju do të keni një përvojë të jashtëzakonshme pushimesh. Ky është vendi ku çdo gjë që ju vjen në mendje do të vijë në jetë. Është vendi ku mund të relaksoheni dhe të rigjeneroni energjitë tuaja. Ky është Mesdheu i Ri.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Qytetari nga Tirana
  Qytetari nga Tirana, i cili çdo ditë, shkonte në fshatrat e Tiranës dhe ushqente qentë e rrugës. Ai merrte bukë nga shtëpia dhe shkonte ua hidhte qenve, të cilët gëzonin duke tundur bishtin sapo e shihnin.
  Vajza nga Shkodra
  Vajza nga Shkodra, shitëse në një market, e cila u përball me dhunën e të moshuarit, i cili godiste pa pushim një qen, me një copë dru në dorë. Sapo pa që qeni po dhunohej, vajza ndërhyri dhe tërhoqi nga bluzja të moshuarin, që dukej që nuk do ndalej nga goditjet ndaj qenit.
  I moshuari invalid
  I moshuari invalid, i cili, rregullon rrugën e lagjes, pasi Bashkia e Tiranës i ka harruar qytetarët. Qytetari është 'hero' në komunitetin e tij. Kur askush nuk ndjen përgjegjësi, ai bën aq sa mundet vetë.
  I riu guximtar
  I riu, që pa u menduar dy herë, ndaloi makinën dhe i erdhi në ndihmë qytetarit që u aksidentua në mbikalimin e Selitës, në Tiranë, pak ditë më parë. Makina ishte pothuajse e përmbysur, kur i riu shqeu xhamin e përparmë dhe nxorri nga makina të aksidentuarin. Ai gjithashtu, qëndroi me të duke e mbështetur pas atij aksidenti të rëndë.
  Djali i pastrehë
  Djali i pastrehë në Lushnje, i cili duke mbledhur kanoçe dhe bidona në një nga koshat e plehrave, gjeti një këlysh dhe po e ushqente me atë pak bukë që kishte për vete. Pavarësisht varfërisë që ai përballej vetë, i riu lushnjar nuk e mendoi dy herë që t'i vinte në ndihmë qenushit. Madje ai e mori atë në shtëpi.
  Dy vajza zemërgjera
  Dy vajza, të cilat, panë në koshin e plehrave një burrë, që po ushqehej me ç’të gjente aty. Vajzave u erdhi keq për atë që panë dhe blenë ushqim për të.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit