E rëndë! Nipi pogradecar rreh gjyshen 84-vjeçare

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 05.08.2022, 16:29

Policia e Pogradecit ka arrestuar një 36-vjeçar pogradecar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj gjyshes së tij 84-vjeçare.

Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi S. N., 36 vjeç, banues në Pogradec, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Pogradecari në banesë, ka ushtruar dhunë fizikë ndaj gjyshes së tij shtetases Ll. T., 84 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Korçë e Pogradec, për veprime të mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit