Plagoset një polic i Kosovës e dy serbë në veri

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 31.07.2022, 20:21

Një polic dhe dy serbë janë plagosur në veri të vendit.

Sipas portalit kosovar “Jepi zë”, bëhet fjalë për një polic të Kosovës.

Përveç tij mësohet se janë plagosur edhe dy serbë.

Raportoet seolici ka marrë plagë nga armët e zjarrit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit