Zjarr në një objekt në Sllatinë, nuk ka viktima

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 31.07.2022, 08:35

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një objekt në Sllatinë.

Ekipet e zjarrëfikësve sapo kanë arritur në vendngjarje dhe po punojnë në shuarjen e zjarrit në një terren të vështirë dhe me shumë objekte të tjera përreth.

Nuk ka viktima në njerëz në ndërkohë që nuk dihen shkaqet që sollën atë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit