Batimi i kamionit në Babrru, qytetarët “shqyejnë” sytë kur shohin se si shteti ngre kamionin

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 02.07.2022, 19:18

Ditën e sotme ju treguam me video se si një kamion i tonazhit të rëndë ishte batuar në mënyrë të çuditshme dhe ishte rrëzuar në anë në Babrru. Fatmirësisht mësohet se nuk pati të lënduar nga kjo ngjarje që në fakt mund të kishte patur edhe viktima si nga pasagjerët ashtu edhe nga kalimtarët e rastit.

Megjithatë përtej kësaj dëshmitarët që u mblodhën për pak “shqyen” sytë kur panë se në çfarë mënyrë shteti e ngriti kamionin dhe e ktheu me rrota në tokë. Video nuk ka nevojë për koment pasi gjithsecili mund ta bëjë vetë komentin e tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit