Fëmija 2 vjeçar bie nga ballkoni nga kati i katërt në Shkup

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.06.2022, 12:40

Një fëmijë 2 vjeçar ka rënë nga kati i katërt i banesës, ndërsa ka përfunduar me lëndime të rënda trupore por është ende gjallë,.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në Aerodrom rreth orës 00:45.

Sipas denoncimit, prindërit kanë qenë brenda në dhomë, fëmija ka dalë në ballkon dhe ka hypur në një karrike.

Duke tentuar të shikojë poshtë ballkonit, ka rëshqitur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit