Aksident i rëndë trafiku në Gjilan, autobusi përplaset për shtyllë elektrike

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.06.2022, 23:55

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak qastesh në rrugën Gjilan-Ferizaj.

Një autobus është përplasur për një shtylle elektrike.

Paparaci ka kontaktuar me policinë dhe sapo të marrë ndonjë përgjigje do t’u mbajë të informuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit