Stuhi të fuqishme godasin Kosovën

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.06.2022, 20:39

Stuhi me erëra të fuqishme e shkarkime rrufesh kanë nisur në Kosovë.

Rajoni më i goditur aktualisht është ai i Prishtinës.

Kjo vërehet edhe në hartën e monitorimit të stuhive.

Siç shihet, në rajonin e Prishtinës aktualisht ka stuhi të mëdha dhe të fuqishme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit