Rikthehet edhe “Beerfest” në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.06.2022, 16:26

Ndonëse u anulua disa ditë më parë, festivali “Beerfest” do të mbahet në Prishtinë, më 12, 13 dhe 14 gusht.

Kështu është bërë e ditur në faqen e “Beer and Wine Festival – Prishtinë”.

Përveç këtij festivali, në Prishtinë do të mbahet edhe Synny Hill, i cili u anulua javën e kaluar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit