Florian Marku po përgatitet për duelin e radhës në Air Albania: Së shpejti!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 18.06.2022, 22:30

Florian Marku duket se tani është gati për një duel në Shqipëri. Ai ka postuar në instastory një video te stadiumit Air Albania dhe e ka shoqëruar me përshkrimin “së shpejti”.

Duket se Marku ka planifikuar diçka për në stadiumin shqiptar, një ëndërr e hershme e tij.

Marku vijon të mbetet një nga boksierët më të mirë kuqezi, duke mbajtur lart flamurin e Shqipërisë nëpër botë. Ai ka fituar dhjetra sfida.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit