SI në filma: Kosovari publikon pamjet e hajnave në shtëpi

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.06.2022, 17:27

Një qytetar ka publikuar pamjet kur disa hajdutë kanë tentuar të kryjnë grabitje në shtëpinë e tij.

Në videon e publikuar, shihet se hajdutët kanë edhe armë, derisa kanë marrë edhe shkallët e çekiçin me vete.

Të njëjtit duket se vërehen më pas nga pronari i shtëpisë dhe shihen duke ikur.

Ai u ka bërë thirrrje qytetarëve që mund t’i identifikojnë këta persona që ta telefonojnë.

“Gjate nates tentuan te grabisin shtepin. Kush mund ti indentifikoj keta persona ju lutem me kontaktoni ne nr:044916874”, ka shkruar i njëjti.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit