Vjen goli, Shqipëria në avantazh ndaj Islandës

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 06.06.2022, 21:23

Kombëtarja shqiptare po luan në këto momente ndeshjen me Islandën, e vlefshme për Ligën e Kombeve, në Rejkjavik.

Aktualisht, skuadra kuqezi ka kaluar në avantazh me Taulant Seferin, i cili shënoi në minutën e 30-të të sfidës.

Djemtë e Rejës udhëheqin 0-1.

LIVE' ISLANDE-SHQIPERI 0-1

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit