Efi e Përputhen: M’u grisën bikinit nga poshtë

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 01.09.2022, 20:04

Efi Dhedhes, një nga personazhet më të komentuara të Përputhen të këtij sezoni është bërë kryefjala e mediave rozë.

Ajo ka provokuar pasi i është përgjigjur pyetjes së një ndjekësi në profilin e saj në Instagram. Tatuatorja ka ndarë me publikun disa prej situatave më të sikletshme që i kanë ndodhur së fundmi.

Ajo rrëfeu se ka qenë në spital pa dhënë detaje mbi rastin, e më pas u shpreh se i janë grisur bikinit në pjesën e poshtme. Zeshkania shprehet se nuk e di nëse këto gjëra po i ndodhin për shkak të syrit të keq, apo janë thjesht rastësi.

“Kam disa ditë që po më ndodhin vetëm gjëra të këqija. Dje isha në spital, gjëja e parafundit. Ndërsa e fundit, unë tani sapo u ndërrova sepse mu grisën bikinit poshtë, nuk ndodhi ndonjë gjë… mos mendoni keq. Më thoni ju është syri i keq apo rastësi?”-deklaron Efi në story.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit