NDIQEN PENALISHT vjehrri dhe vjehrra që dhunuan nusen që kapën në shtrat me dashnorin

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 01.09.2022, 17:27

Vjehrri dhe vjehrra e nuses e cila u kap në shtrat me të dashurin e saj kanë përfunduar duke u ndjekur penalisht nga Policia pas dhunës së ushtruar ndaj të resë në videon e shpërndarë nga ata për mediat.

23-vjeçarja nga fshati Togëz i Librazhdit është dhunuar nga vjehrrit e saj dhe sipas informacioneve, këta të fundit i kanë rruar kokën.

Më parë u raportua se reja përfundoi në psikiatri në gjendje të rënduar psikologjike në tentativë për t’i dhënë fund jetës.

E reja ka marrë urdhër të menjëhershëm mbrojtjeje nga Policia e Shtetit. Bashkëshorti i saj është emigrant në Londër dhe sipas burimeve të pakonfirmuara kjo ishte hera e dytë që familja e burrit e kapte nusen me të dashurin.

Mediat shkruajnë se e reja e ka shtëpinë në emrin e saj dhe kjo është arsyeja pse nuk ikën. Ajo thotë se janë vjehrria e saj që duhet të largohen pasi kur ajo dhe bashkëshorti i saj janë martuar, babai i saj ka dhënë paratë për të ndërtuar shtëpinë.

23-vjeçarja thuhet se tashmë ndodhet në shtëpinë e prindërve në Gizavesh të Librazhdit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit