E FUNDIT: Nusja që u kap me dashnorin e kanë rruar dhe e kanë futur në psikiatri

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 01.09.2022, 14:46

Sipas burimeve për JOQ, nusja e cila u kap nga vjehrrit e saj në shtrat me një mashkull tjetër, është dhunuar në mënyrë brutale nga këta të fundit, të cilët në video u panë duke ushtruar dhunë psikologjike ndaj saj dhe vjehrri shfaqej duke e kërcënuar me bastun në dorë.

Të resë i kanë qethur flokët dhe e kanë futut në psikiatri teksa kjo e funsit ndodhet në gjendje të rënduar psikologjike dhe emocionale. Vajzën e kanë kërcënuar me jetë së bashku me prindërit e saj, teka sipas burimeve të pakonfirmuara është në tentativa të vetëvrasjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit