Aksident i rëndë në Sarandë/ Ruli që shtronte rrugën rrëshqet nga malorja dhe shkatërron makinat që i dalin përpara   

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 25.05.2022, 20:47

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Sarandë. Një makineri e rëndë e tipit rul, që po shtronte një rrugë malore, për arsye ende të panjohura ka rrëshkitur poshtë. Gjatë rënies në dishezë, ruli ka marrë përpara disa makina duke i dëmtuar dhe më pas ka përfunduar jashtë rruge. Fatmirësisht nuk raportohet për viktima deri në këto momente.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit