S’përmbahet modelja braziliane, vendos “çip” në të pasmet e saj

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 18.05.2022, 14:36

Shumë e çudishme tingëllon, por një modele braziliane e quajtur Carolina Lekker, ka vendosur një çip në të pasmet e saj. Nëse jeni kureshtar pse dikujt mund t'i duhet një çip në të pasme, Carolina thotë se ajo e ka bërë atë për të fituar konkursin e famshëm se kush i ka të pasmet më të mëdha në Brazil.

Model Carolina Lekker poses in a pink bikini

Qëllimi i çipit është të rrisë volumin e të pasmeve, dhe asaj i ka kushtuar rreth 900 euro dhe kishte zgjatur 30 minuta. Nëse gjithçka shkon sipas planit, modelja shpreson që ky 'operacion' ta ndihmojë në dëshirën e saj për të rritur të pasmet.

Modelja Carolina Lekker tregon të pasmet e saj me të brendshme të zeza

Ajo tha:

'Operacioni' shkoi mirë, nuk ndjeva dhimbje dhe nuk pata asnjë problem. Të pasmet e mia kanë qenë gjithmonë të forta sepse ushtroj rregullisht. Vendosa të instaloj çipin për dy arsye. Njëra është për shkak të avantazhit në garë, dhe tjetra është për të më ndihmuar me dhimbjet gjatë menstruacioneve.

Burimi: Daily Star | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit