Burri në moshë ngacmon të miturën te Bulevardi i Ri: Hajde provoje, shife sa cm e kam!

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.05.2022, 18:32

Janë të shpeshta ato raste ku burra goxha në moshë, me fëmijë, nipër e mbesa, ngacmojnë vajza të mitura. Një rast i tillë ka mbërritur pranë redaksisë së JOQ Albania, ku një person ka ngacmuar një vajzë 16-vjeçare te Bulevardi i Ri, ish-stacioni i trenit në Tiranë.

Në mesazhin audio të dërguar në redaksi dëgjohet se burri ngacmon vajzën duke i kërkuar që e mitura të kryej marrëdhënie seksuale me të, ndërsa fton të miturën të provojë dhe të masë organin gjenital të tij.

Vajza shokohet nga sjellja joetike e qytetarit, teksa e pyet për moshën dhe i bën të qartë që është 16-vjeçe duke i kujtuar se është shkelje ligjore ngacmimi i vajzave minorene.

Maniaku në moshë nuk kërkon falje, por vazhdon duke i thënë se nuk po e ngacmon, por thjesht po e pyet nëse do apo jo. E mitura vazhdon përsëri të theksojë që është shumë e vogël për pyetje të tilla, ndërsa i thotë të mos ngacmojë më asnjë vajzë tjetër minorene.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit