U shfaq me shami në kokë duke shijuar puro, Fjolla përfundon në spital

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.05.2022, 13:28

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet përsëri në rrjetet e saj sociale. Para disa ditësh ajo u pa duke pirë puro e duke shijuar momentin, ndërsa ishte me një shami në kokë, teksa përmes një postimi në story, në Instagram, këngëtarja shqiptare e cila u nda nga biznesmeni Fisnik Syla është parë në gjendje të rënduar, me serum, e shtruar në një spital.

Nuk dihet ende saktësisht se çfarë ka ndodhur me këngëtaren shqiptare, teksa shihet shtrirë dhe e lodhur në një nga krevatet e spitalit ku po kurohet.

Kujtojmë se Morina u arrestua një vit më parë, pasi u kap me armë në çantë bashkë me partenrin e saj, me të cilin tashmë janë në krizë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit