Dy këngëtaret shqiptare s’kanë sytjena?! Ndezin rrjetin me poza të nxehta

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 12.05.2022, 16:22

Këngëtaret e famshme nga Shqipëria të cilat po korrin sukses në botë po shijojnë ditët e nxehta të stinës. Bëhet fjalë për Rita Ora dhe Dua Lipa të cilat në disa foto janë shfaqur të nxehta dhe thuajse të zhveshura pa sytjena. Dua Lipa prej disa kohësh ka nisur turneun e saj ‘Future Nostalgia’ në Europë, ku së fundmi është fotografuar “topless” me një fustan maxi të gjatë duke vizituar një galeri arti gjatë ditës së saj të pushimit në Berlin, teksa Rita Ora ngriti temperaturat në mediat sociale duke u shfaqur në fotot e fundit në “Instagram” “topless”.

26-vjeçarja Lipa kishte veshur një fustan të lirshëm me printime lulesh të madh dhe të çarë në pjesën e përparme, ndërsa 31-vjeçarja Ora u shfaq me një bluzë gjysmë të tejdukshme me printe me mëngë të gjata.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit