Ambulanca e Skënder Brataj “kthen rrotat nga qielli”, dyshohet se u përplas për shkak të shpejtësisë

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 05.05.2022, 20:24

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë, ku një autoambulancë ka pësuar një aksident duke u kthyer me rrota “nga qielli”. Dyshohet se mjeti ka qenë duke lëvizur me shpejtësi në momentin e aksidentit. Mësohet se ambulanca është përplasur me një automjet tjetër. Nuk raportohet ndërkohë për viktima.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit