E kapin prej shalësh dhe e tërheqin zvarrë, policia dhunon të moshuarin në Ish-Bllok

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 07.04.2022, 20:58

Një i moshuar është dhunuar pasditen e sotme pranë Ish-Bllokut në Tiranë. Nga pamjet e dërguara pranë redaksisë së Joq Albania shihet se si dy policë kapin njëri nga koka dhe tjetri nga këmbët një person me flokë të bardha dhe i vendosin prangat. Nuk dihet saktësisht se përse e arrestuan por sipas qytetarëve që dërguan videon raportohet se i moshuari ishte thjesht i dehur por se nuk po bënte ndonjë gjë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit