Të përqafuara pranë zjarrit/ Bora Zemani publikon fotot krah Semit

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 06.12.2021, 22:25

Treshja Bora, Beatrix, Donald kanë qenë në qendër të vëmendjes ditë te fundit, ku shkak është bërë një romancë e papritur mes Donaldit dhe Beatrix dhe historia e lënë pezull mes tij dhe moderatores Bora Zemani. Pak ditë më parë reagoi edhe vetë Bora në lidhje me situatën e krijuar dhe tha se e mirëpret vendimin e Donaldit dhe se ai është i lirë të shohë jetën e tij.

Por një nga miket e tyre Semi, ka qenë gjatë gjithë kohës entuziaste për bashkimin e Borës dhe Donaldit. Semi tashmë ka dalë nga BB dhe ditën e sotme kanë ndarë në rrjetet sociale foto në bregdet bashkë me Borën.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit