Pas largimit të Fifit nga BBV, banorët falen

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25.11.2021, 19:36

Largimi i Fifit ka tronditur dhe njëkohësisht habitur të gjithë banorët e "Big Brother Vip". Shumë prej tyre nuk e përjetuan aspak mirë vendimin e saj, për shkak se ajo ka qenë një person i rëndësishëm brenda shtëpisë së BBV. Menjëherë pas largimit të këngëtares disa nga banorët u falën. Kujtojmë se këngëtarja la shtëpinë për shkak të një gjendjeje emocionale të rënduar.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit