TVALB ofron 50% zbritje për Black Friday plus 1 muaj abonim falas

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 24.11.2021, 21:09

Platforma televizive e të gjithë shqiptarëve në Amerikë dhe Kanada – TVALB, për Black Friday ofron 50% zbritje +1 muaj abonim falas për të gjithë ata që abonohen për 1 vit. Kjo ofertë vlen nga data 26 Nëntor deri më daten 28 Nëntor. Oferta për Smart TV nga $249.53 në vetëm $149 Oferta per BOX(dekoder) nga $289.53 në vetëm $189.

Me këtë ofertë ju keni qasje në 3 paisje në të njejtën kohë poashtu kjo pako përfshinë kanalet e Tring dhe ArtMotion, të gjitha televizionet lokale të Kosovës dhe Shqipërisë, si dhe qindra kanale të tjera nga bota. Këto oferta janë të limituara, ndaj mos e humibsni mundësinë. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni www.tvalb.com apo thërrisni në numrin +1 (877) 448-8252

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit